«1...464748495051»

Felhasználó
8 éve
Ezigen, öcsém.
Azért erre én sem számítottam jósom, hogy a végen nagyobbra tartod magad zimonál. Meg azért szerintem pont neked nem kéne megemlíteni a klánvándorlás szót.

Felhasználó
8 éve
Szerintem ezek után ne csatlakozz zimo, nem a te szinted ez. Bár ez a te döntésed.

Felhasználó
8 éve
Én nem tudom ki az a Zomo, de "attól tartok" frissen regizettek már nem is fogják ezt megtudni soha. hacsak nem úgy, mint klánforumok ásza. Klánvándorlásról meg annyit, hogy én nem szállingóztam ki meg be ugyanabba a klánba. Mindig jó okom volt váltani. nem mellesleg pedig volt masszív másfél évnyi kihagyásom. Egyébként erről bővebben a profilomon is írtam. De tőled nem is várom hogy megpróbáld végigolvasni XD
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Jól tetted, majd még pont arra áldozom drága időmet, hogy a te baromságaidat olvasgassam. Frissen regisztrált... vicces mert az újonnan regisztrálók 98% késöbb nem foglalkozik a játékkal.

Felhasználó
8 éve
2012 ben regiztem, és még most is itt vagyok. Mégsem tudom ki az a zimo. De olvashattad, már barna sem emlékszik rá. Te meg inkább igyál, az még hasznodra válhat, ha már a betűket betudtad ellenségeidnek.
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
xD Ez akkor itt egy kocsma vagy a Tagfelvételi téma.Szerintem ha annyira akartok veszekedni akkor intézzétek el úgy,hogy Csináltok egy olyan témát aminek a neve Veszekedés.És ott veszekedjetek hogy ki zimo vagy ki nem.... vagy Tisztázzátok le ezt játék PM-ben vagy oldalon.. :-)

Felhasználó
8 éve
Ezigen, öcsém.
Azért erre én sem számítottam jósom, hogy a végen nagyobbra tartod magad zimonál. Meg azért szerintem pont neked nem kéne megemlíteni a klánvándorlás szót.

Jelzem, én is többre tartom Időjóst Zimonál, és nem akarlak megbántani Stunt, de ha nem moderálod magad a véleményeiddel a klántagjainkról úgy jársz mint hapetya hogy törölve lesznek innen a hsz-eid.
" Mindenkinek lehet véleménye, csak tartsa meg."

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Sziasztok!

Szeretnék jelentkezni a klánba,mert:
-jó társaság
-segítő kéz tagok
-Aktív tagok
-és szerintem megtaláltam a magamnak való klánt :D

amit tudni kell róllam:
Szijjas András a becsületes nevem, 14éves vagyok, amilyen játékokkal játszok: Stickman,CS:GO,CS1.6. ha éppen nem kockulok akkor:rollerezek(freestyle),focizok.Pest megyében élek.

Játék:
4éve kezdtem, 1. accom neve: Öcsee* volt. aztán abba hagytam olyan 1évre. kedvenc fegyvereim: M4A1,M82A1,BM3,MPG,HPL. példaképem: Yeti2000 :D. amennyit tudok annyit killelek attól függ,hogy mennyien vannak fent.

Köszönöm,hogy elolvastátok :D remélem bevesztek :D
By: Bhandi! :D

Felhasználó
8 éve
1 a baj... Elmében vagy jelenleg is.
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
8 éve
Még a végén vissza kell térni a harcmezőkre, és nem tudsz nyugodtan a boldog nyugdíjas éveknek hódolni.
Persze mi nem viszünk senkit sehonnan, de állandóan ide akarnak jönni a stickek! :D
Nálunk nincs kerítés, ha rendben vannak a papírjai jöhet.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...464748495051»